stalowa wola

Strony internetowe stalowa wola

Internet stał się nieodłączną częścią naszego życia. Co za tym idzie, spędzamy w nim sporo naszego czasu, szukając informacji, produktów lub usług. Dlatego, też własna strona internetowa jest tak istotna w prowadzeniu działalności. Dzięki stronie www jesteśmy w stanie zaprezentować swoje produkty oraz usługi. Zyskujemy większą wiarygodność, rozpoznawalność co ostatecznie prowadzi do pozyskania klienta. Skuteczne strony internetowe, czyli dobrze wykonane, pozwalają rozwijać działalność.

Stalowa Wola to prężnie rozwijające się miasto, w którym wielu przedsiębiorców prowadzi swój biznes w internecie. Strony internetowe, które tworzę lub ulepszam, dla moich klientów pozwalają im sukcesywnie się rozwijać. Zoptymalizowane pod najczęściej wybieraną przez Polaków wyszukiwarkę Google, szybkie oraz dostosowane do urządzeń mobilnych. Takie właśnie są moje strony internetowe Stalowa Wola.

Na swoim koncie mam już kilkanaście wykonanych projektów. Większość z nich jest stale przeze mnie rozwijana lub poddawana kolejnym modyfikacjom.

Ostatnie projekty, w których brałem udział


Potrzebujesz stronę internetową? Chcesz zwiększyć widoczność swojej strony w Google? Sprawdź moją ofertę!

office.rbcode@gmail.com

Profesjonalne tworzenie stron internetowych Stalowa Wola


Strony www tworzę w zależności od potrzeb klientów z wykorzystaniem systemu zarządzania treścią WordPress lub z wykorzystaniem frameworka Bootstrap. Cały proces rozpoczynam od konsultacji z klientem. W tym momencie chcę poznać jak najwięcej szczegółów dotyczących nowej strony lub usługi do wykonania. Bez wątpienia, na samym początku muszę znać przeznaczenie strony. Czy będzie to landing page, prosta strona firmowa, blog a może sklep internetowy. Ma to decydujący wpływ na wycenę oraz czas realizacji zlecenia. Przybliżony koszt założenia strony internetowej znajduje się w cenniku. Czas realizacji zlecenia jest kwestią indywidualną i wynosi od 7 dni w górę.

Tworzenie stron internetowych z użyciem CMS WordPress znacznie przyśpiesza zastosowanie gotowego szablonu. Ma to zarówno swoje plusy, jak i minusy. Zazwyczaj każdy szablon wymaga modyfikacji na potrzeby danego projektu. WordPress sprawdza się przy tworzeniu niewielkich sklepów internetowych oraz blogów. Ze względu na łatwość w dodawaniu nowych treści i produktów przez właścicieli stron.

Pozostałe strony tworzymy z pomocą frameworka Bootstrap i języka PHP. Dzięki temu strony są małe, lekkie, szybkie i dobrze oceniane przez algorytmy Google.

Na co stawiam nacisk w moich projektach


Kod źródłowy

Lekki kod źródłowy

Zgodność z standardami W3C

Szybkie ładowanie

Szybkość ładowania

Responsywność

Responsywność stron

Jeśli są Państwo zainteresowani moimi usługami zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia. stalowa wola i okolice to teren, na którym działam. Jeśli będzie taka potrzeba chętnie spotkam się osobiście!
Strony internetowe stalowa wola i okolice

Potrzebujesz strony internetowej lub chcesz poprawić jakość działania swojej istniejącej strony? Napisz do mnie a na pewno pomogę!