nowoczesna strona internetowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron www przyjaznych wyszukiwarce Google

Intuicyjna, prosta w obsłudze, dopasowująca się do szerokości ekranów urządzeń mobilnych oraz odpowiednio zoptymalizowana pod wyszukiwarki. Te i wiele innych cech powinna posiadać dobrze przemyślana i stworzona strona internetowa. Strona www to szczególne miejsce, odwiedzane przez Państwa potencjalnych klientów. Pierwsze wrażenie można wywrzeć tylko raz, dlatego warto zadbać aby było ono jak najlepsze!

Dlaczego warto zlecić nam stworzenie strony internetowej?

Tworzenie stron internetowych zawsze zaczynamy od poznania potrzeb naszych klientów. Na tym etapie doradzamy jakie rozwiązanie będzie najlepiej odpowiadało potrzebom klienta. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam tworzyć nowoczesne i funkcjonalne strony www. Klienci, którzy skorzystają z naszych usług otrzymują w pełni spersonalizowaną i zoptymalizowaną stronę internetową.

 • Nowoczesny desgin strony www

  Nowoczesny design i unikalny charakter to coś co wyróżni twoją stronę internetową spośród innych. Przed stworzeniem nowej strony ustalamy typografię, kolorystkę oraz wytyczne dotyczące wyglądu całej witryny.

 • Responsywna strona internetowa

  Ponad 50% odsłon stron internetowych to ruch pochodzący z urządzeń mobilnych. Algorytmy Google sprawdzają responsywność witryny, która jest ważnym czynnikiem wpływającym na pozycjonowanie strony. Dlatego stawiamy duży nacisk aby każda nasza witryna odpowiednio dopasowywała się do urządzeń mobilnych.

 • Zgodność z wymogami SEO

  Tworzymy strony www zgodnie z najlepszymi praktykami i wymogami SEO. Osiąganie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania to wtedy tylko kwestia czasu i zaangażowania. Zajmujemy się także optymalizacją istniejących stron internetowych.

 • Pomoc i wspracie techniczne

  Wspieramy i doradzamy w sprawach dotyczących stron internetowych i pozycjonowania. Zapewniamy pomoc techniczną nie tylko naszym klientom ale również wszystkim, którzy mają problem ze swoją stroną internetową.

office.rbcode@gmail.com